RN55C8350DBSL
MFR.Part #
RN55C8350DBSL
JLCPCB Part #
C3404126
Description
-65℃~+175℃ 125mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors