Y070622K0000F9L
MFR.Part #
Y070622K0000F9L
JLCPCB Part #
C1492245
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS