RN55E8161BRSL
MFR.Part #
RN55E8161BRSL
JLCPCB Part #
C1805506
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors