Y0007175R856T9L
MFR.Part #
Y0007175R856T9L
JLCPCB Part #
C1473598
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 175.856Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS