RN55C8061FBSL
MFR.Part #
RN55C8061FBSL
JLCPCB Part #
C3499664
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors