RN55C7960DRSL
MFR.Part #
RN55C7960DRSL
JLCPCB Part #
C1788783
Description
-65℃~+175℃ 125mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors