RN55C7960DBSL
MFR.Part #
RN55C7960DBSL
JLCPCB Part #
C1428304
Description
-65℃~+175℃ 125mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors