HAZ471MBACF0KR
MFR.Part #
HAZ471MBACF0KR
JLCPCB Part #
C1631275
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm 7mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS