RN55C7230DRSL
MFR.Part #
RN55C7230DRSL
JLCPCB Part #
C1788618
Description
-65℃~+175℃ 125mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors