RN55C7230BRSL
MFR.Part #
RN55C7230BRSL
JLCPCB Part #
C3351516
Description
-65℃~+175℃ 125mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors