RL07S273JRE6
MFR.Part #
RL07S273JRE6
JLCPCB Part #
C3547461
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors