RN55C7230BRE6
MFR.Part #
RN55C7230BRE6
JLCPCB Part #
C3379886
Description
-65℃~+175℃ 125mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors