TNPW0805180RBETY
MFR.Part #
TNPW0805180RBETY
JLCPCB Part #
C1357742
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount