RN55C7152FRE6
MFR.Part #
RN55C7152FRE6
JLCPCB Part #
C1774645
Description
-65℃~+175℃ 125mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors