T18103KT10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T18103KT10
JLCPCB Part #
C7352773
Package
Plugin
Description
10kΩ 15 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS