RN55C69R8BRE6
MFR.Part #
RN55C69R8BRE6
JLCPCB Part #
C1402254
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors