RN55C6982DR36
MFR.Part #
RN55C6982DR36
JLCPCB Part #
C1775204
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors