RN55C1213DBSL
MFR.Part #
RN55C1213DBSL
JLCPCB Part #
C1426626
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors