RN55C6981DRE6
MFR.Part #
RN55C6981DRE6
JLCPCB Part #
C1777632
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors