RN55D1433FBSL
MFR.Part #
RN55D1433FBSL
JLCPCB Part #
C1427809
Description
-65℃~+175℃ 125mW 143kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors