RN55C68R1FBSL
MFR.Part #
RN55C68R1FBSL
JLCPCB Part #
C1427687
Description
-65℃~+175℃ 125mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors