RN55D2054FRE6
MFR.Part #
RN55D2054FRE6
JLCPCB Part #
C1795336
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.05MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors