RN55C6813DRSL
MFR.Part #
RN55C6813DRSL
JLCPCB Part #
C1786881
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors