VDRH10S550BSE
MFR.Part #
VDRH10S550BSE
JLCPCB Part #
C1529198
Package
Plugin
Description
1.5kV 120pF@1kHz 127J 3.5kA 550V 745V 910V 插件 Varistors ROHS