CPR0343R00JE14
MFR.Part #
CPR0343R00JE14
JLCPCB Part #
C1479692
Description
-65℃~+275℃ 3W 43Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS