RN55C6812DRSL
MFR.Part #
RN55C6812DRSL
JLCPCB Part #
C1788593
Description
-65℃~+175℃ 125mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors