RWR89S1R74FRRSL
MFR.Part #
RWR89S1R74FRRSL
JLCPCB Part #
C1837617
Description
-55℃~+250℃ 1.74Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors