RN55C6730BRSL
MFR.Part #
RN55C6730BRSL
JLCPCB Part #
C1796688
Description
-65℃~+175℃ 125mW 673Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors