RN55C1822DRSL
MFR.Part #
RN55C1822DRSL
JLCPCB Part #
C1787821
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors