RN55C66R5FR36
MFR.Part #
RN55C66R5FR36
JLCPCB Part #
C1766827
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors