RNC60J2740BSRE7
MFR.Part #
RNC60J2740BSRE7
JLCPCB Part #
C3456398
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors