RN55C6653FRSL
MFR.Part #
RN55C6653FRSL
JLCPCB Part #
C1793271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors