CMF559K4200FKEK
MFR.Part #
CMF559K4200FKEK
JLCPCB Part #
C1418463
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS