RN55C6191BBSL
MFR.Part #
RN55C6191BBSL
JLCPCB Part #
C1427215
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors