CMF55909K00BHR6
MFR.Part #
CMF55909K00BHR6
JLCPCB Part #
C3388831
Description
-55℃~+175℃ 500mW 909kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors