RN55C6140BB14
MFR.Part #
RN55C6140BB14
JLCPCB Part #
C3420048
Description
-65℃~+175℃ 125mW 614Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors