RN55C1073FBSL
MFR.Part #
RN55C1073FBSL
JLCPCB Part #
C1426026
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors