RN55C6041DRSL
MFR.Part #
RN55C6041DRSL
JLCPCB Part #
C1788546
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors