CMF5515K000JKRE
MFR.Part #
CMF5515K000JKRE
JLCPCB Part #
C1767978
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors