RN55C6040FB14
MFR.Part #
RN55C6040FB14
JLCPCB Part #
C3352687
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors