RN55C6043FB14
MFR.Part #
RN55C6043FB14
JLCPCB Part #
C3441142
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors