RN55C6652FB14
MFR.Part #
RN55C6652FB14
JLCPCB Part #
C1415366
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors