CMF55200K00CEBF
MFR.Part #
CMF55200K00CEBF
JLCPCB Part #
C1422120
Description
-55℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors