RNC65H8451FRRE8
MFR.Part #
RNC65H8451FRRE8
JLCPCB Part #
C3361078
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors