RN55C5623BRE6
MFR.Part #
RN55C5623BRE6
JLCPCB Part #
C1783245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors