CP00071K800KE66
MFR.Part #
CP00071K800KE66
JLCPCB Part #
C19582525
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS