TNPU06033K83AZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K83AZEN00
JLCPCB Part #
C3930353
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS