RN55C5620FRE6
MFR.Part #
RN55C5620FRE6
JLCPCB Part #
C3386665
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors