RNC50J1240BRB14
MFR.Part #
RNC50J1240BRB14
JLCPCB Part #
C3355864
Description
-65℃~+175℃ 100mW 124Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors