TNPU060344K2BZEN00
MFR.Part #
TNPU060344K2BZEN00
JLCPCB Part #
C4089625
Description
-55℃~+125℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS